a

Facebook

Twitter

Copyright 2018 Av.Hakan Orhan
Tüm Hakları Saklıdır

İnönü Cad. Avukatlar İşhanı No:75 Ortahisar-Trabzon

0 462 230 66 74

 
Av.Hakan ORHAN - Trabzon > Faaliyet Alanları  > Hukuki Danışma Hizmetleri

Hukuki Danışma Hizmetleri

Kişi veya kurumların hak ve ilişkilerini düzenleyen kurallarının çok kapsamlı olması nedeni ile uzman bir kişiye danışma ihtiyacını doğurmaktadır. Kişiler ve kurumlar, hukuki danışma yoluna başvurmak sureti ile hukuki açıdan zarar görmeme ya da zararı en aza indirme imkanı elde edebilirler.

Hukuki danışma hizmeti iki türlü olarak verilebilmektedir:

  • Hukuki açıdan zarar görmeden önce başvurulan Önleyici Danışmanlık Hizmeti
  • Hukuki açıdan zarar gördükten sonra başvurulan Giderici Danışmanlık Hizmeti

Orhan Avukatlık Bürosu’nun temel hedefi, öncelikle hukuki sorunların ortaya çıkmasını önleme amaçlı hukuki danışmanlık, mevcut hukuki sorunların çözümünün sağlanması için ise avukatlık hizmeti vermek, hukuki danışmanlığını yaptığımız kişi ve kuruluşları karşılaştıkları hukuki ihtilaflarda en hızlı, en doğru ve en masrafsız çözüme ulaştırmaktır.

Online Hukuki Danışmanlık :

Gelişen teknoloji ve internet kullanımının yaygınlaşması nedeni ile artık sanal ortamda da danışma hizmeti almak mümkündür. Danışmanlık hizmeti istenen konuya ait tüm bilgi ve belgelerin tarafımıza e-posta yoluyla iletilmesi ve konuya göre değişebilecek ücretin ödenmesi halinde telefonda ya da mail yolu ile de danışmak mümkündür.

KURUM VE KURULUŞLARA HUKUKİ DANIŞMANLIK

Hukuki danışmanlık hizmeti almak, dava, takip ve diğer hukuki sorunlarınız için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

0 Paylaşımlar
error: Kopyalama yapılamaz